Keşif Ajans
  Ana Sayfa
 

 Herkese Ücretsiz Site Yapıyoruz
                             Teklifimizi ve Proje Bilgilerini  Tıklayın Okuyun

 İş Kulübü Türkiye ve Gönen İş Kulübü 
1.GönTAM Siteleri
N Firma Yetkili Cep Site Adresi
Oya Kampanyası GönTAM 5303302293 www.oyaceyizkampanyasi.tr.gg
Gönen İğne Oyası GönTAM 5303302293 www.gonenigneoyasi.tr.gg
Gönen İş Yardım Merkezi GönTAM 5366062730       www.gonenisyardimtakipmerkezi.tr.gg
Keşif Haber İlan Keşif Ajans 5366062730 www.gonenkesifhaberilan.tr.gg
Keşif TV GönTAM 5366062730 www.kesif-tv.tr.gg
Gönen İş Kulübü  GönTAM 5366062730 www.gonenisticaretkulubu.tr.gg
Marmara İş Kulübü GönTAM 5366062730 www.marmara-is-kulubu.tr.gg     
Türkiye İş Kulübü  GönTAM 5366062730 www.turkiyeiskulubu.tr.gg
Gönen İş Rehberi GönTAM 5366062730 www.gonenisrehberi.tr.gg
GönTAM FM GönTAM 5366062730 www.radyogontam.tr.gg
Gönen Baldo Pirinci Keşif Pazarlama 5366062730 www.gonenbaldopirinci.tr.gg
Türkiye İlan Haber Keşif Ajans 5366062730 www.turkiyekesifhaberilan.tr.gg
Aktif Yayıncılık A K Demircan 5366062730 www.aktif-yayinevi-gonen.tr.gg
Keşif Ajans GönTAM 5366062730 www.kesifajans.tr.gg
GönTAM TV A K Demircan 5366062730 www.gontamtv.tr.gg
Gönen Fotografları GönTAM 5366062730 www.gonenfotogtaflari.tr.gg
İkinci El Eşya Bağış GönTAM 5366062730 www.ikincielesya-bagisi-gonen.tr.gg
Aktif Yayıncılık A K Demircan 5366062730 www.aktif-yayinevi-gonen.tr.gg
2.Hizmet Siteleri
1 Alaşar Köyü A Kadir Demircan 5366062730 www.alasarkoyu-gonen.tr.gg
2 Ayetler Hadisler-Sözler A K Demircan 5366062730 www.ayetler-hadisler-guzelsozler.tr.gg
3 Fevziye Demircan F.D   www.fevziyedemircan-gonenoyasi.tr.gg
4 İlçe Tarım  A K Demircan 5366062730 www.gonen-ilcetarim.tr.gg
5 İnternet TV ler GönTAM 5366062730 www.turkiye-internet-televizyonlari.tr.gg
6 Kadir Demircan A K Demircan 5366062730 www.a-kadirdemircan.tr.gg
7 Mahmut Bayram Hoca GönTAM 5366062730 www.mahmutbayramhoca-gonen.tr.gg
8 Mehmet Efendi GönTAM 5366062730 www.gonenli-mehmetefendi.tr.gg
9 Sakatlar Derneği Nihat Kaban   www.gonensakatlardernegi-ozurluyurdu.tr.gg
11 Ömer Seyfettin GönTAM 5366062730 www.omerseyfeddin-gonen.tr.gg
12 Tv.Alaşar TV GönTAM 5366062730 www.alasartv.tr.gg
13 Tv.Gönen TV GönTAM 5366062730 www.gonentv.tr.gg
14 Tv.GönTAM A K Demircan 5366062730 www.gontamtv.tr.gg
15 TV.İslam TV GönTAM 5366062730 www.islamimesajtv.tr.gg   
16 Tv.Keşif TV GönTAM 5366062730 www.kesiftv.tr.gg
17 Tv.Kırsal TV GönTAM 5366062730 www.kirsaltv.tr.gg   
19 Tv.Komedi TV GönTAM 5366062730 www.komedi-komedi.tr.gg
20 Tv.Köy TV GönTAM 5366062730 www.koylerimiztv.tr.gg
21 Tv.Oya TV Fevziye Demircan 5366062730 www.oyatv.tr.gg  
22 Tv.Tarım TV GönTAM 5366062730 www.tarimtv.tr.gg  
23 TV-Engelli TV İsmail Çavdar 5468741515 www.engellitv.tr.gg
24 Belgsel TV İsmail Karaman   www.livestream.com/belgeselhaber
25 Yaşar Bozyiğit Yaşar Bozyiğit 5365919176 www.yasarbozyigit-kitapyayinleri.tr.gg
26 Yazarlar Şairler Yazılar A K Demircan 5366062730 www.yazarlar-sairler-koseyazileri.tr.gg
27 Yusuf Akdre Yusuf Akdre 5355600894 www.yusufakdere-gonen.tr.gg
33 Gönen Turizm TV Turizm Derneği 5327883612 www.gonenturizmtv.tr.gg
3.Bartır Siteler (Ücretli)
1 Ahmet Ilgazlı Ahmet Ilgazlı 5326902599 www.ahmetilgazli.tr.gg
2 Bağcı Mobilya Bayram Bağcı 5435605937 www.bagci-mobilya-gonen.tr.gg
3 Çarşı Ofset Oktay Atıcıoğlu 5324917477 www.carsiofset-gonen.tr.gg
4 Emre Döşeme Güray Bağcı 5423278132 www.emredosemegonen.tr.gg
5 Foto Boyut Sinan Gülhan 5326819019 www.boyutfotografcilik.tr.gg
6 Grup Özlem Recep Çiftlikli 5386547427 www.grupozlem-gonen.tr.gg
7 Jet Kartuş Osman Alemin   www.jet-kartus-gonen.tr.gg
8 Karataş Reklam Kaya Karataş 5362846813 www.karatasreklam-gonen.tr.gg
9 Kibaroğlu Ticaret İbrahim Kibaroğlu 5358390705 www.kibaroglu-hirdavat-insaat.tr.gg
10 Koyuncu Galeri Hüseyin Koyuncu 7625627 www.koyuncu-galeri-oto-hali-yikama-gonen.tr.gg
11 Onur Bilgisayar   7725751 www.onur-bilgisayar-telefon-guvenlik-gonen.tr.gg
12 Yenal Müzik Yenal Kocabaş 5352731426 www.yenalmuzik-gonen.tr.gg
13 Yılmaz Oto Yızmaz Gezgin 5333107152 www.yilmazotoelektrik-gonen.tr.gg
14 Gönen Ofset Mehmet Şenoğlu 5327956411 www.gonenofset-aktifmatbacilik.tr.gg
15 Meltem Ofset Mehmet Öztüfekçiler 5333155755 www.meltemofset-aktifmatbacilik.tr.gg
16 Yıldız Pide Mehmet Güldalı 5382506996 www.yildiz-pide-lahmacun-gonen.tr.gg
17 Eren Dakorasyon Bülent Demirel   www.erenyapi-icvedisdekorasyon-gonen.tr.gg
18 Karanfil Çiçekevi Hasan Gül 05426713059 www.karanfil-cicekevi-gonen.tr.gg
19 Pan Elektronik Ahmet Nebol 5448288597 www.panelektronik-gonen.tr.gg
4.Ücretli Siteler 
1 Ademaga Piknik Ali Ayar 5327350309 www.ademaga-alabalik.tr.gg
2 Ado Elektrik Mehmet E.Sadıkoğlu 5322443391 www.ado-elektrik-gonen.tr.gg
3 Agua Termal  Alattin Aydın 5322847162 www.agua-termal-tatilkoyu-gonen.tr.gg
4 Akçapınar Köyü Akçapınar Köyü Hasan Aslan www.akcapinar-koyu-gonen.tr.gg
5 Aladağ Su Der Sebahattin Akbaş 05322631857
www.aladag-icmesuyu-dernegi-gonen.tr.gg
6 Alper Çeyiz Recep - Sevgi Aydemir 5353525932 www.alperceyiz-gonen.tr.gg
7 Altıparmak Ulaşım Tarım Turhan Altıparmak 5327957405 www.turhanaltiparmak-ulasim-tarim-gonen.tr.gg
8 Anatolia Kafe Özlem Baysal 05057173854
www.anatolia-internetkafe-gonen.tr.gg
9 Aslan Mermer Ayşe Remzi Aslan 5303302297 www.aslanmermer-gonen.tr.gg
10 Aslantaş Abdulalh Arslan 5325851974 www.celtik-kavuzu-kepegi-gonen.tr.gg
11 Bembeyaz Muz. Malcıoğlu 5416109090 www.bembeyazmagazalari-gonen.tr.gg
12 Can Fidancılık Can Yetimoğlu 5327467589 www.can-tarim-cicekcilik-peyzaj-gonen.tr.gg
13 Çağlar Aleminyum Şener çağlar 5322754792 www.caglarpenaluminyum-gonen.tr.gg
14 Çallıca Köyü Ramazan Satırlı   www.callicakoyu.tr.gg
15 Çengel Lastik Hasan Çengel 5325308123 www.cengel-lastik-gonen.tr.gg
16 Çiçekkent Mehmet Yıldız   www.cicekkentsitesi-gonen.tr.gg
17 Çobanhamidiye Köyü Erol Dermenci   www.cobanhamidiyekoyu-gonen.tr.gg
18 Dereköy Alabalık Nazım Şahan 5322925235 www.derekoy-alabalik-tatilkoyu.tr.gg
19 Dökmen Emlak Ali Dökmen 05446262122 www.dokmenemlak-gonen.tr.gg
20 Ekinci Krasör Naci Ekinci 5326431013 www.ekincidamper-gonen.tr.gg
21 Emiroğlu Şekerleme İmrahim Emer 5353595814 www.emiroglu-sekerleme-gonen.tr.gg
22 Erden Petrol A İhsan Erden   www.erden-petrol-gonen.tr.gg
23 Ervin Çeyiz Hicran Yıldız 5369449199 www.ervinceyiz-gonen.tr.gg
24 Faal Kumaş Alattin canbaz 5425101110 www.faalkumas-gonen.tr.gg
25 Göksu Ticaret Said Cebre 5336605432 www.gonengoksuticaret.tr.gg
26 Gönen Fidancılık Mustafa Öz 5322952553 www.gonenfidancilik.tr.gg
27 Gönen Otomotiv Fehim Özkurt 5356303472 www.gonenotomotiv.tr.gg
28 Gönen Vet Ahmet Düzer 0542 425 2881  www.gonenhaserailaclama.tr.gg
29 Gönen Yolcu Turizm Alattin Canbaz 5425101110 www.gonenyolcunakliturizm.tr.gg
30 Gözde Çeyiz Güray Ekşi 5325276921 www.gozdeoyaceyiz-gurayeksi-gonen.tr.gg
31 Gülde Çeyiz Dilber Karakuş 5369216480 www.guldeceyiz-gonen.tr.gg
32 Güvercinsevenler İsmet Camgöz 5365647681 www.gonen-guvercinsevenlerdernegi.tr.gg
33 Hacıvelioba Köyü Rahmi Ülker 5356428914 www.hacivelioba-koyu-gonen.tr.gg
34 Hakan Dekarasyon Hakan Yavaş 5386142630 www.hakan-boya-dekorasyon.tr.gg
35 Harman Tarım Ahmet Orhan   www.harmantarim-gonen.tr.gg
36 Hasanbey Cenan Şen   www.hasanbey-koyu-gonen.tr.gg
37 Hayra Hizmet Vakfı Hüseyin Uyar 5324154917 www.gonen-hayraveilmehizmetvakfi.tr.gg
38 HİT Isı Halil Çolak   www.hit-isi-sihhi-tesisat-gonen.tr.gg
39 İkebana Çiçek Yıldız Çapar 5439325675 www.ikebanacicekcilik-gonen.tr.gg
40 İrem Çeyiz Muharrem Atıcıoğlu   www.iremoyaceyiz-gonen.tr.gg
41 Kafkas İnşaat İsmail Çakır 5378749335 www.kafkas-insaat-gonen.tr.gg
42 Kamyoncular Koop Mehmet Uzun 5334267715 www.kamyoncular-koop-gonen.tr.gg
43 Karalarçiftliği  Harun Bostancı 5462448617 www.karalarciftligi-koyu-gonen.tr.gg 
44 Kır Bahçesi Oğlak Ramazan Kıraç 5353322478 www.kirbahcesiogralcevirme-gonen.tr.gg
45 Korudeğirmen Köyü Mehmet Salı   www.korudegirmen-koyu-gonen.tr.gg
46 Köteyli Köyü Halil Dovan 5359800075 www.koteyli-koyu-gonen.tr.gg
47 Lider Oto Tamer Ceyhan   www.lider-ototamir-gonen.tr.gg
48 M Bayram Derneği Hamit Kayabey 5362602262 www.mahmutbayramkulturdernegi-gonen.tr.gg
49 Mega İletişim Özdemir Danyıldızlı   www.mega-iletisim-gonen.tr.gg
50 Mert Ticaret Harun Üstün 532 706 98 11 www.mert-odun-komur-nakliyat-gonen.tr.gg
51 Metin Fidancı Metin Fidancı 5412047547 www.seracimetin-gonen.tr.gg
52 Meydan Manavı Fahri Özen 5374097119 www.meydan-manavi-gonen.tr.gg
53 Mustafa Sabu Musrtafa Sabu 5344892799 www.mustafasabu-senegal.tr.gg
54 N&K Organizasyon Nurcan Çakan 5322842002 www.nk-organizasyon-cicek-gonen.tr.gg
55 Nohut Üretimi Recep dereli 5392195972 www.nohuturetimi-recepdereli-gonen.tr.gg
56 Osmanpazarı Köyü Zülbahar Tüfekçi   www.osmanpazar-koyu-gonen.tr.gg
57 Oto ER Ömer Eroğlu   www.oto-er-yedekparcaci-gonen.tr.gg
58 Öğrenci Yurdu Burhan Özdemir 5558356806 www.saglikliyasam-ogrencievi-gonen.tr.gg
59 Öz İmran Yufka Bayram Bıyıklı   www.oz-imran-yufka-gonen.tr.gg
60 Özden Nakliyat Cemal Özden 5327642999 www.gonenozdennakliyat.tr.gg
61 Özgür Otogaz Harun Baştürk 5352274970 www.ozgurotogaz-lpg-gonen.tr.gg
62 Özkarakuş İnşaat Zahire Recep Karakuş   www.ozkarakus-insaat-zahire-gonen.tr.gg
63 Özyap M Atıf Yapıcı   www.ozyap-insaat-yapi-gonen.tr.gg
64 Queen Organizasyon Sevgi Öztürk 5327200791 www.queenorganizasyon.tr.gg 
65 Ravza Turizm Kemal Sümen İsmail Zorlu 5377898388 www.ravzaturizm-gonen.tr.gg
66 Seda Çeyiz  Sabri Uzunoğlu 5359229002 www.seda-ceyiz-gonen.tr.gg
67 Senkur Hasan Can 5378761429 www.senkur-ikincielesya-gonen.tr.gg
68 Star Müzik Necmi Soydan 5334736195 www.starmuzik-gonen.tr.gg
69 Suçıktı Un Dermeni Halil Ayar 5356782485 www.queenorganizasyon.tr.gg
70 Sulama Birliği Kadir Bakkal 5333835888 www.sulamabirligi-gonen.tr.gg
71 Süt Birliği A Rahman Kural 5462168810 www.sut-ureticileri-birligi-gonen.tr.gg
72 Şahinler Y. Söndürme Erdoğan Şahin 5373080437 www.sahinleryanginsondurma-gonen.tr.gg
73 Şehit Abdullah Duman Mustafa Duman 5364675175 www.sehit-abdullahduman-gonen.tr.gg
74 Tanrıöverler Ayakkabı Hüseyin Tanrıöver 5556920841 www.tanrioverler-ayakkabi-gonen.tr.gg
75 Tatar Kardeşler Özgür Tatar 5324256558 www.tatarkardesler-hali-gonen.tr.gg
76 Ticaret Borsası Taner Keşanlı   www.gonenticaretborsasi.tr.gg
77 Tokyay Kereste Erdoğan Şahin   www.tokyaykereste-gonen.tr.gg
78 Tokyay Otel Erdoğan Şahin   www.tokyayotel-gonen.tr.gg
79 Topaloğlu Züccaciye Hasan Topal 5366541870 www.topalogluzuccaciye-gonen.tr.gg
80 Tuzakçı Kalkınma Koop     www.tuzakci-koyu-kooperatifi-gonen.tr.gg
81 Tuzakçı Muhtarlığı Kudret Kuloğlu 5423426107 www.tuzakci-koyu-gonen.tr.gg
82 Türk Hava Kurumu Ali Dökmen 5444262122 www.turkhavakurumu-gonensubesi.tr.gg
83 Tütüncü Madencilik Hayrettin Öztürk   www.tutuncu-madencilik-gonen.tr.gg
84 U.S.O Eksoz Radyotör Ayhan Avcı   www.oso-eksoz-gonen.tr.gg
85 Uzunoğulları Cem Uzunoğlu   www.uzunogullari-gonen.tr.gg
86 Yerel Gönen Çeltik Şahin Arabacı 5337622111 www.yerelgonenceltikfabrikasi.tr.gg
87 Yunus Emre Ekmek Mehmet Arabacıoğlu   www.yunusemre-ekmekfirini-gonen.tr.gg
88 Zeynep Mühendislik Hikmet Yoru 5396333343 www.zeynepmuhendislik-gonen.tr.gg
89 Ziraat Odası Necati Özkurt 5335751056 www.ziraat-odasi-gonen.tr.gg
90 Zirve Giyim Ahmet Kocaman 5327932244 www.zirve-giyim-gonen.tr.gg
91 Çınaroğlu Taşımacılık Halil Çınar 5053923502 www.cinaroglutasimacilik-gonen.tr.gg
1 Mutlular Sigorta Aygül Birgül   www.mutlularsigorta-gonen.tr.gg
2 Üstüner Kitapevi Mesut Üstüner   www.ustuner-kitapkirtasiye-gonen.tr.gg
3 Sürücü Yıkama İbrahim Sürücü   www.surucu-yikama-yaglama-gonen.tr.gg
4 Kardeş Akvaryum Ali Kardaş   www.kardasakvaryum-gonen.tr.gg
5 Kavun Üretimi Mustafa Süzen 5334338086 www.kavun-uretimi-mustafasuzen-gonen.tr.gg
6 Bayramıç Köyü Hamit Kayabey 5058748204 www.bayramic1864-gonen.tr.gg
7 Çağdaş Mobilya İbrahim Şeker 5388411990 www.cagdas-mobilya-gonen.tr.gg
8 Eroglu Şifalı Bitkiler Sadi Eroglu 5322550344 www.sifalibitkiler-lokmanhekimeroglu-gonen.tr.gg
9 Çiçek Market Hüseyin Güçlü   www.cicekmarket-gonen.tr.gg
10 Dönmez Çiftliği Tamer Dönmez 5358328645 www.donmezciftligi-gonen.tr.gg
11 Esentepe Öğ Yurdu Halil Topal 5056402982 www.esentepeogrenciyurdu-gonen.tr.gg
12 Mert Çeyiz Salih Dökmen   www.mert-oya-ceyiz-gonen.tr.gg
13 Türkü Müzik     www.turku-muzik-gonen.tr.gg

 
  Bugün 3 ziyaretçi (4 klik) kişi burdaydı!  
 
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=